Welkom op de site van S.V. Twedo
Home
Heren
Twedo 1
Twedo 2
Twedo 3
Twedo 4
Twedo 2 (za)
Twedo 45+ 1
Vrouwen
Twedo MO20-1
Twedo VR30+ 1
Jeugd
Twedo JO19
Twedo JO19-1
Twedo JO17
Twedo JO17-1
Twedo JO17-2
Twedo JO15
Twedo JO15-1
Twedo JO15-2
Twedo JO15-3
Twedo JO13
Twedo JO13-1
Twedo JO13-2
Twedo JO12
Twedo JO12-1
Twedo JO12-2
Twedo JO11
Twedo JO11-1
Twedo JO11-2
Twedo JO10
Twedo JO10-1
Twedo JO9
Twedo JO9-1
Twedo JO9-2
Twedo JO8
Twedo JO8-1
Twedo JO8-2
Twedo JO8-3
Twedo JO8-4
Twedo JO7
Twedo JO7-1
Vereniging
Vereniging
Algemeen
Documenten
Trainingstijden
Materialenbeheer
Schoonmaak
Websitebeheer
Consul
Zaalhuur
Toegangssysteem
Over Twedo
Plattegrond Sportpark
Lidmaatschap
Historie
Foto's en Video's
Krantenknipsels e.d.
Ledeninformatie
KNVB-straffen Senioren
Privacyverklaring
Bestuur
Hoofdbestuur
Activiteitencommissie
Bouwcommissie
Jeugdcommissie
Kantinecommissie
Reclamecommissie
Seniorencommissie
Technische Commissie
Techn. Comm. Jeugd
Wedstrijden
Sponsors
Stichting De Club van 100
Contact
Word Lid
Home
Heren
+
Twedo 1
Twedo 2
Twedo 3
Twedo 4
Twedo 2 (za)
Twedo 45+ 1
Vrouwen
+
Twedo MO20-1
Twedo VR30+ 1
Jeugd
+
Twedo JO19
+
Twedo JO19-1
Twedo JO17
+
Twedo JO17-1
Twedo JO17-2
Twedo JO15
+
Twedo JO15-1
Twedo JO15-2
Twedo JO15-3
Twedo JO13
+
Twedo JO13-1
Twedo JO13-2
Twedo JO12
+
Twedo JO12-1
Twedo JO12-2
Twedo JO11
+
Twedo JO11-1
Twedo JO11-2
Twedo JO10
+
Twedo JO10-1
Twedo JO9
+
Twedo JO9-1
Twedo JO9-2
Twedo JO8
+
Twedo JO8-1
Twedo JO8-2
Twedo JO8-3
Twedo JO8-4
Twedo JO7
+
Twedo JO7-1
Vereniging
+
Vereniging
Algemeen
+
Documenten
Trainingstijden
Materialenbeheer
Schoonmaak
Websitebeheer
Consul
Zaalhuur
Toegangssysteem
Over Twedo
Plattegrond Sportpark
Lidmaatschap
Historie
+
Foto's en Video's
Krantenknipsels e.d.
Ledeninformatie
+
KNVB-straffen Senioren
Privacyverklaring
Bestuur
+
Hoofdbestuur
Activiteitencommissie
Bouwcommissie
Jeugdcommissie
Kantinecommissie
Reclamecommissie
Seniorencommissie
Technische Commissie
Techn. Comm. Jeugd
Wedstrijden
Sponsors
Stichting De Club van 100
Contact
Word Lid
Programma
Wedstrijddatum
Competitiesoort
Wedstrijd
Status
Accommodatie
Details
za 23-mrt. 09:00
regulier
Twedo JO13-3 - SJO SWB JO13-1JM
Te spelen
Sportpark Veenoord
za 23-mrt. 10:00
regulier
Twedo JO11-1 - ST Hoogeveen/Tiendeveen JO11-1JM
Te spelen
Sportpark Veenoord
za 23-mrt. 10:00
regulier
Twedo JO9-2JM - SVV'04 JO9-3
Te spelen
Sportpark Veenoord
za 23-mrt. 10:00
regulier
Nieuw Buinen JO13-1 - Twedo JO13-1
Te spelen
Sportpark Buunerdrome
za 23-mrt. 10:30
regulier
ST Hoogeveen/Tiendeveen JO17-1 - Twedo JO17-1
Te spelen
Sportpark Bentinckspark
za 23-mrt. 10:30
regulier
SVBO JO15-1 - Twedo JO15-1
Te spelen
Sportpark SVBO a/d Parkstraat
za 23-mrt. 14:00
regulier
Twedo JO17-2 - ST Hoogeveen/Tiendeveen JO17-2JM
Te spelen
Sportpark Veenoord
za 23-mrt. 14:00
regulier
Hoogeveen JO15-3JM - Twedo JO15-2JM
Te spelen
Sportpark Bentinckspark
za 23-mrt. 14:30
regulier
Twedo JO19-1 - FC Assen JO19-1
Te spelen
Sportpark Veenoord
za 23-mrt. 15:45
regulier
DZOH 8 - Twedo 2
Te spelen
Sportpark Zwanenveld
zo 24-mrt. 10:00
regulier
Twedo 4 - SC Erica 3
Te spelen
Sportpark Veenoord
zo 24-mrt. 10:30
regulier
FC Ter Apel '96 2 - Twedo 3
Te spelen
Sportpark 't Heem
zo 24-mrt. 11:00
regulier
Twedo 2 - Musselkanaal 2
Te spelen
Sportpark Veenoord
zo 24-mrt. 15:30
regulier
FC Suryoye-Mediterraneo 1 - Twedo 1
Te spelen
Sportpark Wesselerbrink Midden
di 26-mrt. 20:00
regulier
Twedo JO19-1 - De Weide JO19-1
Te spelen
Sportpark Veenoord
za 30-mrt. 09:00
regulier
S.V. Oosterwolde JO13-2 - Twedo JO13-2
Te spelen
Sportpark Oostenburg
za 30-mrt. 12:00
beker
Twedo JO15-1 - SJO JVZ JO15-1
Te spelen
Sportpark Veenoord
za 30-mrt. 14:30
beker
Twedo JO19-1 - M.S.C. JO19-1
Te spelen
Sportpark Veenoord
vr 05-apr. 19:30
regulier
DVC'59 VR30+1 - Twedo VR30+1
Te spelen
Sportpark Bloemendaal
vr 05-apr. 20:00
regulier
Twedo VR30+1 - SC Erica VR30+1
Te spelen
Sportpark Bloemendaal
vr 05-apr. 20:30
regulier
SVBC VR30+1 - Twedo VR30+1
Te spelen
Sportpark Bloemendaal
vr 05-apr. 21:00
regulier
Twedo VR30+1 - SC Angelslo VR30+1
Te spelen
Sportpark Bloemendaal
za 06-apr. 08:45
regulier
DZOH JO13-5 - Twedo JO13-3
Te spelen
Sportpark Zwanenveld
za 06-apr. 09:00
regulier
Twedo JO15-2JM - DZOH JO15-6
Te spelen
Sportpark Veenoord
za 06-apr. 10:00
regulier
Twedo JO17-1 - FC Meppel JO17-1
Te spelen
Sportpark Veenoord
za 06-apr. 10:00
regulier
SJO WNBC '09 JO17-1 - Twedo JO17-2
Te spelen
Sportpark Nieuw Balinge
za 06-apr. 10:30
regulier
S.V. Hoogersmilde JO13-1JM - Twedo JO13-2
Te spelen
Sportpark De Bosrand
za 06-apr. 11:00
regulier
Twedo JO13-1 - Bargeres JO13-1
Te spelen
Sportpark Veenoord
za 06-apr. 12:00
regulier
Twedo JO15-1 - DZOH JO15-2
Te spelen
Sportpark Veenoord
za 06-apr. 12:30
regulier
USV MO20-1 - Twedo MO20-1
Te spelen
Sportpark Hulsterlanden
za 06-apr. 14:00
regulier
Twedo 2 - Erica'86 2
Te spelen
Sportpark Veenoord
za 06-apr. 15:00
regulier
HZVV JO19-1 - Twedo JO19-1
Te spelen
Sportpark Bentinckspark
Uitslagen
Wedstrijddatum
Thuisteam
Uitteam
Uitslag
Competitiesoort
Status
Details
zo 17-mrt. 14:00
Twedo 1
SC Emmeloord 1
3 - 2
regulier
Uitgespeeld
zo 17-mrt. 11:00
Twedo 3
VV Sleen 2
2 - 0
regulier
Uitgespeeld
zo 17-mrt. 10:00
Zwartemeerse Boys 2
Twedo 4
0 - 10
regulier
Uitgespeeld
za 16-mrt. 19:30
vv Sweel 2
Twedo 2
0 - 3
regulier
Uitgespeeld
za 16-mrt. 14:00
Twedo 2
De Weide 6
1 - 1
regulier
Uitgespeeld
za 16-mrt. 14:00
Twedo JO15-2JM
SC Erica JO15-2
3 - 3
regulier
Uitgespeeld
za 16-mrt. 14:00
Gomos MO20-1
Twedo MO20-1
1 - 2
regulier
Uitgespeeld
za 16-mrt. 12:30
vv Sweel JO17-1
Twedo JO17-2
0 - 1
regulier
Uitgespeeld
za 16-mrt. 12:00
Twedo JO15-1
FC Klazienaveen JO15-1
3 - 3
regulier
Uitgespeeld
za 16-mrt. 11:00
SETA JO13-1JM
Twedo JO13-2
3 - 3
regulier
Uitgespeeld
za 16-mrt. 10:30
SJO FC Coevorden JO11-1
Twedo JO11-1
0 - 8
regulier
Uitgespeeld
za 16-mrt. 10:15
Twedo JO11-2JM
VKW JO11-1JM
2 - 2
regulier
Uitgespeeld
za 16-mrt. 10:00
Twedo JO17-1
Onstwedder Boys JO17-1JM
2 - 1
regulier
Uitgespeeld
za 16-mrt. 10:00
SJO Dalen/DSC JO11-3
Twedo JO11-3
3 - 12
regulier
Uitgespeeld
za 16-mrt. 09:00
SJO FC Coevorden JO13-2
Twedo JO13-3
4 - 0
regulier
Uitgespeeld
vr 15-mrt. 21:00
Twedo VR30+1
SVBC VR30+1
0 - 3
regulier
Uitgespeeld
vr 15-mrt. 19:30
Twedo VR30+1
SC Angelslo VR30+1
0 - 1
regulier
Uitgespeeld
vr 15-mrt. 19:00
DVC'59 VR30+1
Twedo VR30+1
0 - 2
regulier
Uitgespeeld
di 12-mrt. 20:00
VKW JO19-1
Twedo JO19-1
1 - 0
regulier
Uitgespeeld
zo 10-mrt. 14:00
EMMS 1
Twedo 1
3 - 1
regulier
Uitgespeeld
zo 10-mrt. 11:00
Twedo 2
HOVC 2
2 - 3
regulier
Uitgespeeld
zo 10-mrt. 10:30
Germanicus 3
Twedo 3
3 - 0
regulier
Uitgespeeld
zo 10-mrt. 10:00
Twedo 4
SVV'04 4
2 - 5
regulier
Uitgespeeld
za 09-mrt. 14:00
Twedo 2
Noordscheschut 6
1 - 1
regulier
Uitgespeeld
za 09-mrt. 14:00
Twedo JO17-2
DZOH JO17-4
3 - 1
regulier
Uitgespeeld
za 09-mrt. 12:00
Twedo JO11-1
Noordscheschut JO11-1JM
4 - 5
regulier
Uitgespeeld
za 09-mrt. 12:00
De Weide JO17-2JM
Twedo JO17-1
2 - 4
regulier
Uitgespeeld
za 09-mrt. 11:45
SJO FC Coevorden JO15-3
Twedo JO15-2JM
2 - 3
regulier
Uitgespeeld
za 09-mrt. 11:15
Valthermond JO11-2
Twedo JO11-2JM
6 - 1
regulier
Uitgespeeld
za 09-mrt. 10:00
Twedo MO20-1
VKW MO20-1
5 - 0
regulier
Uitgespeeld
za 09-mrt. 10:00
Twedo JO11-3
SJO FC Meerdijk JO11-2JM
2 - 9
regulier
Uitgespeeld
za 09-mrt. 10:00
Raptim JO13-2
Twedo JO13-1
1 - 3
regulier
Uitgespeeld