• Welkom op de site van S.V. Twedo

  • Twedo 4

  • Twedo 4

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Hatzmann, WernerTeamspeler
    Kamst, BasTeamspeler
    Lambers, DennieTeamspeler
    Otten, RichardTeamspeler
    Rabbers, MarkTeamspeler
    Schulte, JosTeamspeler
    Snoei, ChristiaanTeamspeler
    Spithoven, KjeldTeamspeler
    Timmerman, KoosTeamspeler
    Torenbosch, RobertTeamspeler
    Visser, HenryTeamspeler
    Voorde, Barry tenTeamspeler
    Vries, Michel deTeamspeler
    Winkel, PieterTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Maandag 19.00-20.00 A3 en A4 11 en 12
    Woensdag 20.00-21.00 A3 en A4 11 en 12
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hanken, GerjanOverige stafTeammanager
    Wemmenhove, RonOverige stafTeammanager
  • Poulestanden Twedo 4 ( 4e klasse 8 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Erica 311101060134731
    2Twedo 41090139271227
    3VV Sleen 31070337261121
    4VIOS (O) 21060441271418
    5Raptim 4103433224813
    6HOVC 3103251718-111
    7EMMS 3103163044-1410
    8Zwartemeerse Boys 292161736-197
    9Weiteveense Boys 282061425-116
    10SVBC 29126939-305
    11SVV'04 491171532-174

    Poulestanden Twedo 4 ( Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 1 26 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Germanicus 33300163139
    2SVV'04 33201165116
    3Twedo 43012715-81
    4SC Erica 43012420-161
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 mrt. 10:00VV Sleen 3 - Twedo 4Sportpark vv Sleen
    10 mrt. 10:00Twedo 4 - SVV'04 4Sportpark Veenoord
    17 mrt. 10:00Zwartemeerse Boys 2 - Twedo 4Sportpark De Koel
    24 mrt. 10:00Twedo 4 - SC Erica 3Sportpark Veenoord
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    27 feb.Sweel 1 - Twedo 12 - 2
    18 feb.Twedo 4 - Raptim 44 - 3
    17 feb.Twedo JO8-2 - SCU Emlichheim JO8-15 - 17