• Welkom op de site van S.V. Twedo

  • Twedo JO17-1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Andel, Danuel VanTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Ramaker, JimOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag 19.00-20.15 A1 en A2 11
    Donderdag 19.00-20.15 A1 en A2 11
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 dec. 11:00Twedo JO17-1 - Sweel JO17-1JMSportpark Veenoord
    11 dec. 12:30HZVV JO17-3 - Twedo JO17-1Sportpark Bentinckdijk
    18 dec. 11:00Twedo JO17-1 - HOC JO17-1Sportpark Veenoord
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    27 nov.Borger JO17-2 - Twedo JO17-12 - 12
    20 nov.Twedo JO17-1 - SJO FC Coevorden JO17-23 - 0
    16 nov.Twedo JO17-1 - Zwartemeerse Boys JO17-11 - 0
  • Poulestanden Twedo JO17-1 (0235 Onder 17 (najaarsreeks))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sweel JO17-1JM87105284422
    2Twedo JO17-187104183322
    3HOC JO17-1760133102318
    4Fit Boys JO17-184132420413
    5Zwartemeerse Boys JO17-1740330171312
    6Musselkanaal JO17-174031718-112
    7Elim JO17-183142831-310
    8FC Klazienaveen JO17-283051734-179
    9Beilen JO17-182242729-28
    10SJO FC Coevorden JO17-272051624-86
    11HZVV JO17-381071345-323
    12Borger JO17-28008559-540

    Poulestanden Twedo JO17-1 (B3400 Onder 17 beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Twedo JO17-13210120127
    2SVV'04 JO17-1311169-34
    3SJO JVZ JO17-2210156-13
    4M.S.C. JO17-12002412-80

    Poulestanden Twedo JO17-1 (B3410 Onder 17 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Balk JO17-11100130133
    2TLC JO17-111007073
    3ST Gieten/Eext JO17-1JM11005053
    4Peize JO17-111005143
    5ASVB JO17-1JM11004043
    6Blauw Wit '34 JO17-311004043
    7SC Erica JO17-111004043
    8fc Harlingen JO17-111003033
    9Actief JO17-111004223
    10GVAV-Rapiditas JO17-211004223
    11S.F. Deinum JO17-111003123
    12Heerenveense Boys JO17-211003123
    13SJO Ens/Kraggenburg JO17-111002023
    14SJO Broekster Walden JO17-111007613
    15Blauw Wit '34 JO17-211005413
    16Drenthina JO17-111001103
    17Nieuw Buinen JO17-111001103
    18LEO (Loon) JO17-111000003
    19DESZ JO17-100000000
    20Staphorst JO17-100000000
    21Twedo JO17-110011100
    22S.V. Oosterwolde JO17-110011100
    23LTC JO17-110010000
    24Kollum JO17-1100167-10
    25MKV'29 JO17-1100145-10
    26Harkstede JO17-1100124-20
    27Helpman JO17-2100124-20
    28Akkrum JO17-1100113-20
    29St.Annaparochie JO17-1100113-20
    30SC Emmeloord JO17-1100102-20
    31SJO Oudega/HJSC/Heeg JO17-1100103-30
    32ONR JO17-1100115-40
    33Hardegarijp JO17-1100104-40
    34Noordster JO17-1100104-40
    35SJO Dalen/DSC JO17-1JM100104-40
    36Hoogezand JO17-2100105-50
    37Be Quick D JO17-3100107-70
    38SJO RVLC JO17-11001013-130
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aalderink, DaanTeamspeler
    Bos, MilanTeamspeler
    Brookman, RoyTeamspeler
    Bruins, EmanuelTeamspeler
    Doldersum, NankoTeamspeler
    Koops, BoazTeamspeler
    Koops, MauroTeamspeler
    Mensing, Philan IsasTeamspeler
    Nijmeijer, BjornTeamspeler
    Pater, Quin DevlinTeamspeler
    Scheller, JordiTeamspeler
    Sterken, RyanTeamspeler
    Veenstra, JariTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.