• Welkom op de site van S.V. Twedo

  • Twedo 3

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Maandag 19.00-20.00 A3 en A4 11 en 12
    Woensdag 20.00-21.00 A3 en A4 11 en 12
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    31 okt. 10:00Twedo 3 - Zwartemeerse Boys 2Sportpark Veenoord
    7 nov. 10:00Buinen 2 - Twedo 3Sportpark De Woerd
    14 nov. 10:00Twedo 3 - Buinerveen 2Sportpark Veenoord
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 okt.EMMS 3 - Twedo 3
    17 okt.Twedo 3 - ST HOC/ValtherBoys 3
    10 okt.Twedo 3 - SVV'04 3
    3 okt.Sellingen 2 - Twedo 3
  • Poulestanden Twedo 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SVBC 2321011747
    2DVC'59 24211141047
    3ST HOC/ValtherBoys 322005146
    4WKE '16 4211012394
    5SVV'04 3211011384
    6Buinerveen 221014313
    7Sellingen 200000000
    8Twedo 300000000
    9Buinen 2100119-80
    10Zwartemeerse Boys 23003310-70
    11Protos 33003116-150

    Poulestanden Twedo 3 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Twedo 311005413
    2VV Sleen 2100145-10

    Poulestanden Twedo 3 (B1610 Mannen beker reserve zondag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1S.V. Oosterwolde 21100180183
    2Rolder Boys 311007073
    3SC Erica 311007253
    4Groen Geel 211005053
    5LSC 1890 411006243
    6Musselkanaal 311006243
    7Noordster 311005143
    8Groen Geel 411004043
    9Gomos 311005233
    10Mamio 211005233
    11FC Kraggenburg 211004133
    12Zuidwolde 411004133
    13SC Erica 411003033
    14Kwiek 411003033
    15OZW 311003033
    16Asser Boys 211006423
    17HODO 211003123
    18Zwartemeerse Boys 211003123
    19Stadskanaal 311004313
    20LSC 1890 511002113
    21WKE '16 211002113
    22Farmsum 211001013
    23Tynaarlo 211004403
    24Read Swart 211001103
    25SC Emmeloord 310103301
    26Havelte 210103301
    27Beilen 400000000
    28FC Burgum 1 (zon)00000000
    29v.v. Dronrijp 200000000
    30SC Emmeloord 600000000
    31EMMS 300000000
    32GSAVV Forward 900000000
    33FVC 300000000
    34Gasselternijveen 200000000
    35Groninger Boys 200000000
    36Gruno 200000000
    37Haren 200000000
    38fc Harlingen 500000000
    39Nieuweschoot 200000000
    40Roden 300000000
    41VC Trynwalden 200000000
    42Twedo 300000000
    43Wacker 300000000
    44V.V. Westerkwartier 200000000
    45Westerwolde 200000000
    46Zevenhuizen 200000000
    47Gieten 310014400
    48ONB 210011100
    49VKW 3100134-10
    50SC Balkbrug 2100112-10
    51S.F. Deinum 2100112-10
    52VVK 2100101-10
    53S.V. Hoogersmilde 2100146-20
    54FC Ter Apel '96 2100113-20
    55Wacker 2100113-20
    56GVAV-Rapiditas 3100125-30
    57FC Lewenborg 4100125-30
    58sv Olyphia 2100114-30
    59Ruinen 3100114-30
    60Actief 4100103-30
    61DVC'59 2100103-30
    62Kwiek 5100103-30
    63Amicitia VMC 4100126-40
    64Jubbega 3100126-40
    65Veelerveen 2100115-40
    66SC Stadspark 4100104-40
    67ST HOC/ValtherBoys 3100127-50
    68Gruno 4100105-50
    69Beilen 3100107-70
    70Steenwijker Boys 21001018-180
  • Team indeling

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.