• Welkom op de site van S.V. Twedo

  • Twedo 2 VE zaterdag speeldag man

  • Twedo 2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Maandag 19.00-20.00 A3 en A4 11 en 12
    Woensdag 20.00-21.00 A3 en A4 11 en 12
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 feb. 14:00Twedo 2 - FC Klazienaveen 5Sportpark Veenoord
    18 feb. 14:30DZOH 9 - Twedo 2Sportpark Zwanenveld
    25 feb. 14:00Twedo 2 - CSVC 4Sportpark Veenoord
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 jan.CSVC 5 - Twedo 21 - 0
    28 jan.FC Coevorden JO19-1 - Twedo JO19-10 - 2
    28 jan.DKB JO15-1 - Twedo JO15-10 - 1
    25 jan.Ruinen 1 - Twedo 14 - 4
    22 jan.Zuidwolde 1 - Twedo 11 - 1
  • Poulestanden Twedo 2 ( 6e klasse 02 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1vv Sweel 31090165145127
    2FC Klazienaveen 5980154153924
    3HZVV 91080248163224
    4Noordscheschut 71170449292021
    5Twedo 2116142925419
    6Hollandscheveld 4105142424016
    7CSVC 5104152132-1113
    8CSVC 4104062140-1912
    9SC Angelslo 4112272344-218
    10DZOH 982151950-317
    11Tiendeveen 2111282360-375
    12VEV 290092350-270

    Poulestanden Twedo 2 ( Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 3 39 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Twedo 211003213
    2DZOH 7100123-10

    Poulestanden Twedo 2 ( Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde Groep 3 1e KO Ronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Burgum 511007163
    2Gruno 611006063
    3ACV O23-211005053
    4DVC Appingedam 711008443
    5Heerenveense Boys 911008443
    6Urk 911006243
    7Beetgum 211005143
    8ACV O23-311004043
    9Lions'66 211004043
    10Jubbega 2 ZA.11007433
    11VHK 311006333
    12Olympia'28 711005233
    13Velocitas 1897 O23-111004133
    14Blauw Wit '34 1011003033
    15TEO 211003033
    16Engelbert 211005323
    17M.S.C. 511003123
    18Urk 1111003123
    19Zuidhorn 611002023
    20Peize 311008713
    21Meeden 211004313
    22Oudehaske 411004313
    23Nieuweschoot 1 za.11003213
    24Oldeholtpade 311003213
    25Urk 1011003213
    26Drenthina 511002203
    27Erica'86 111002203
    28Fit Boys 311002203
    29SC Genemuiden 710012200
    30M.S.C. 610012200
    31Actief O23-110012200
    32Waterpoort Boys 5100178-10
    33HFC '15 O23-1100134-10
    34Urk 8100134-10
    35Broekster Boys 4100123-10
    36NWVV 2100123-10
    37De Sweach 2100123-10
    38Achilles 1894 6100135-20
    39HZVV 9100113-20
    40IJVC 4100113-20
    41Be Quick 1887 3100102-20
    42vv Nijland 3100147-30
    43SVBO 5100136-30
    44Twedo 2100125-30
    45Zuidhorn 5100114-30
    46LTC 8100103-30
    47Waskemeer 5100103-30
    48Een 2100148-40
    49Fit Boys 5100148-40
    50vv Sweel 3100126-40
    51Lions'66 3100115-40
    52SC Boornbergum'80 3100104-40
    53VVS 3100104-40
    54Zuidhorn 4100105-50
    55Waskemeer 4100117-60
    56Middelstum 4100106-60
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Ambergen, NielsTeamspeler
    Blik, LyonTeamspeler
    Bouwman, GeertTeamspeler
    Geers, NiekTeamspeler
    Groot, Albert-Jan deTeamspeler
    Guit, BasTeamspeler
    Hogenberg, JasperTeamspeler
    Jansen, ArthurTeamspeler
    Keekstra, SanderTeamspeler
    Kiers, DanielTeamspeler
    Klaassen, BrianTeamspeler
    Koelman, JarnoTeamspeler
    Lotterman, HilcoTeamspeler
    Nijen Twilhaar, MarkTeamspeler
    Spiegelaar, RicoTeamspeler
    Veen, Wim van derTeamspeler
    Vermaas, ArjenTeamspeler
    Vries, Sylvano deTeamspeler
    Wösten, VincentTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.