• Welkom op de site van S.V. Twedo

  • Twedo 2 VE zaterdag speeldag man

  • Twedo 2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Maandag 19.00-20.00 A3 en A4 11 en 12
    Woensdag 20.00-21.00 A3 en A4 11 en 12
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    8 okt. 14:00Twedo 2 - DZOH 9Sportpark Veenoord
    15 okt. 14:00Tiendeveen 2 - Twedo 2Sportpark De Veenhoek
    22 okt. 14:30Olympia'28 7 - Twedo 2Sportpark 't Hoenbroeck
    29 okt. 14:00Twedo 2 - SC Angelslo 4Sportpark Veenoord
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    1 okt.FC Klazienaveen 5 - Twedo 24 - 1
    24 sep.Twedo 2 - VEV 22 - 1
    20 sep.HODO 1 - Twedo 12 - 6
  • Poulestanden Twedo 2 ( 6e klasse 02 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1vv Sweel 32200252236
    2HZVV 92200141136
    3FC Klazienaveen 52200132116
    4Hollandscheveld 422008446
    5CSVC 521012203
    6Twedo 2210135-23
    7VEV 2100112-10
    8Noordscheschut 7100146-20
    9CSVC 4100119-80
    10DZOH 91001116-150
    11SC Angelslo 4200217-60
    12Tiendeveen 22002118-170

    Poulestanden Twedo 2 ( Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 3 39 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Twedo 211003213
    2DZOH 7100123-10

    Poulestanden Twedo 2 ( Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde Groep 3 1e KO Ronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Achilles 1894 600000000
    2Actief O23-100000000
    3ACV O23-300000000
    4ACV O23-200000000
    5Beetgum 200000000
    6Be Quick 1887 300000000
    7Blauw Wit '34 1000000000
    8SC Boornbergum'80 300000000
    9Broekster Boys 400000000
    10FC Burgum 500000000
    11Drenthina 500000000
    12DVC Appingedam 700000000
    13Een 200000000
    14Engelbert 200000000
    15Erica'86 100000000
    16Fit Boys 300000000
    17Fit Boys 500000000
    18SC Genemuiden 700000000
    19Gruno 600000000
    20Heerenveense Boys 900000000
    21HFC '15 O23-100000000
    22HZVV 900000000
    23IJVC 400000000
    24Jubbega O23-100000000
    25Lions'66 200000000
    26Lions'66 300000000
    27LTC 800000000
    28Meeden 200000000
    29M.S.C. 500000000
    30M.S.C. 600000000
    31Nieuweschoot 1 za.00000000
    32vv Nijland 300000000
    33NWVV 200000000
    34Oldeholtpade 300000000
    35Olympia'28 700000000
    36Oudehaske 400000000
    37Peize 300000000
    38SVBO 500000000
    39De Sweach 200000000
    40vv Sweel 300000000
    41TEO 200000000
    42Twedo 200000000
    43Urk 900000000
    44Urk 1100000000
    45Urk 1000000000
    46Urk 800000000
    47Velocitas 1897 O23-100000000
    48VHK 300000000
    49VVS 300000000
    50Waskemeer 400000000
    51Waskemeer 500000000
    52Waterpoort Boys 500000000
    53Zuidhorn 500000000
    54Zuidhorn 600000000
    55Zuidhorn 400000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Ambergen, NielsTeamspeler
    Bouwman, GeertTeamspeler
    Geers, NiekTeamspeler
    Guit, BasTeamspeler
    Hogenberg, JasperTeamspeler
    Jansen, ArthurTeamspeler
    Keekstra, SanderTeamspeler
    Klaassen, BrianTeamspeler
    Koelman, JarnoTeamspeler
    Nijen Twilhaar, MarkTeamspeler
    Spiegelaar, RicoTeamspeler
    Vermaas, ArjenTeamspeler
    Vries, Sylvano deTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.