• Welkom op de site van S.V. Twedo

  • Twedo 2

  • Twedo 2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Aardema, KlaasOverige stafTeammanager
    Aardema, PaulTechnische stafTrainer/coach
    Horstmann, RamonOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag 20.30-21.45 B 11 en 12
    Vrijdag 19.15-21.00 B 11 en 12
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    9 okt. 11:00Twedo 2 - Ruinerwold 2Sportpark Veenoord
    16 okt. 10:30Gorredijk 2 - Twedo 2Sportpark Kortezwaag
    30 okt. 11:00Twedo 2 - Steenwijkerwold 2Sportpark Veenoord
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2 okt.VENO 2 - Twedo 21 - 4
    25 sep.Twedo 2 - SC Erica 21 - 2
    20 sep.HODO 1 - Twedo 12 - 6
  • Poulestanden Twedo 2 ( 1e klasse A )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Raptim 221107344
    2Dalen 221104314
    3Jubbega 221104314
    4SC Erica 221103214
    5Ruinerwold 221103214
    6Twedo 221015323
    7Gorredijk 221015503
    8vv Sweel 221012203
    9Oldeholtpade 210102201
    10SC Emmeloord 2100123-10
    11VENO 2200226-40
    12Steenwijkerwold 2200216-50

    Poulestanden Twedo 2 ( Mannen beker reserve poulefase Groep 2 11 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Dalen 2330011479
    2Twedo 2320111926
    3HODO 231021015-53
    4vv Sweel 2300315-40
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bakker, RickTeamspeler
    Boxem, EnricoTeamspeler
    Drent, PeterTeamspeler
    Eisen, JornoTeamspeler
    Harms, MartijnTeamspeler
    Kuhl, PatrickTeamspeler
    Nijhof, DionTeamspeler
    Rabbers, KoenTeamspeler
    Rabbers, MarkTeamspeler
    Tietema, LarsTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Stand 1e periode

    Geen informatie

  • Stand 2e periode

    Geen informatie