• Welkom op de site van S.V. Twedo

  • Twedo 2

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Aardema, KlaasOverige stafTeammanager
    Aardema, PaulTechnische stafTrainer/coach
    Horstmann, RamonOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag 20.00-21.30 A en B 11 en 12
    Vrijdag 19.15-21.00 A en B 11 en 12
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Twedo 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1CEC 2321010377
    2Twedo 222007436
    3Nieuw Buinen 222005236
    4Germanicus 332018716
    5Stadskanaal 221108534
    6Ruinerwold 221107434
    7Dwingeloo 2411214774
    8Ruinen 221019723
    9Protos 221014403
    10Weiteveense Boys 231021012-23
    11Weerdinge 22002110-90
    12Titan 22002212-100
    13HOC 23003614-80

    Poulestanden Twedo 2 (B1200 Mannen beker reserve poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Erica 33210176117
    2Dalen 2312011565
    3Twedo 23102617-113
    4FC Ter Apel '96 2301239-61
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bakker, RickTeamspeler
    Eisen, JornoTeamspeler
    Flokstra, ArnoTeamspeler
    Harms, MartijnTeamspeler
    Hogenberg, JasperTeamspeler
    Horst, Jesper van derTeamspeler
    Kuhl, PatrickTeamspeler
    Lippold, JoelTeamspeler
    Nijhof, DionTeamspeler
    Rabbers, DavidTeamspeler
    Rabbers, KoenTeamspeler
    Smit, YannickTeamspeler
    Valk, MichelTeamspeler

    Er zijn 7 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Stand 1e periode

    Geen informatie

  • Stand 2e periode

    Geen informatie