Wegens de slechte gesteldheid van veld 4 wordt daar dit weekend niet op gevoetbald. De gemeente heeft het veld inmiddels geëgaliseerd en gerold. Volgende week zullen ze dit nogmaals herhalen en kunnen we er in het weekend van 11/12 februari weer op voetballen.
Om het hoofdveld zijn ze druk bezig met de betonranden ten behoeve van de nieuwe "ijs- en skeelerbaan". Ook zijn ze gestart met het aanleggen van het tegelpad rondom het hoofdveld. Ook aan de kant van de voormalige tribune komt nu hekwerk/omheining en een tegelpad.
De werkzaamheden aan het kunstgrasveld zijn bijna klaar. Het veld is voorzien van kunstgras en volgende week (bij droog weer) wordt het ingestrooid met geel zand en kurk. Woensdag 8 februari wordt de verlichting aangebracht in de 6 masten, daarna worden hopelijk de doelen en de dug-outs ook snel geplaatst en is het veld speelklaar.