• Welkom op de site van S.V. Twedo

  • Twedo MO17-1

  • Twedo MO17-1 (9-tal)

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hogeveen, LaurensOverige stafTeammanager
    Hogeveen, LaurensTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    19 sep. 10:30FC Hollandscheveld MO17-1 (9-tal) - Twedo MO17-1 (9-tal)Sportpark De Oosthoek
    26 sep. 09:30Twedo MO17-1 (9-tal) - Bargeres MO17-1 (9-tal)Sportpark Veenoord
    3 okt. 12:30Germanicus MO17-1 - Twedo MO17-1 (9-tal)Sportpark de Pampert
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    5 sep.Twedo MO17-1 (9-tal) - SJO ZVC '14 MO17-12 - 2
    29 aug.Twedo JO19-1 - ACV JO19-24 - 3
    29 aug.Rouveen JO17-1 - Twedo JO17-10 - 6
    29 aug.Twedo JO13-1 - Bargeres JO13-11 - 0
  • Poulestanden Twedo MO17-1 (9-tal) ( 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 02 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Germanicus MO17-111003033
    2SJO ZVC '14 MO17-110102201
    3Twedo MO17-1 (9-tal)10102201
    4Bargeres MO17-1 (9-tal)00000000
    5FC Hollandscheveld MO17-1 (9-tal)100103-30
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bakker, EsmeeTeamspeler
    Hogeveen, MilaTeamspeler
    Jagt, LunaTeamspeler
    Kaakaa, AlmaTeamspeler
    Oving, EsmeeTeamspeler
    Schoo, AnoukTeamspeler
    Sieben, DemiTeamspeler
    Winkel, LindeTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    FC Hollandscheveld MO17-1 (9-tal)

    VS

    Twedo MO17-1 (9-tal)

    19 september 202610:30 uur
    Sportpark De Oosthoek veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Twedo MO17-1 (9-tal)

    292 MO17 Zwaluwen Jeugd (1e fase)

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd