• Welkom op de site van S.V. Twedo

  • Twedo MO17-1

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bos, AnoukTeamspeler
    Cremer, RobinTeamspeler
    Cremer, TessTeamspeler
    Hobers, SalinaTeamspeler
    Mink, MaudTeamspeler
    Nijhof, LaureTeamspeler
    Schlepers, IndraTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Scholten, AdriOverige stafTeammanager
    Voorde, Barry tenOverige stafTeammanager
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag 19.00-20.00 A1 en A2 10
    Donderdag 19.00-20.00 A1 en A2 10
  • Poulestanden Twedo MO17-1 (239 Meiden Onder 17 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ST d' Olde Veste'54/Steenwijk MO17-12200171166
    2Den Ham MO17-1320110916
    3Noordscheschut MO17-121103214
    4Twedo MO17-111005143
    5vv Sweel MO17-121014133
    6SJO Dalen/DSC MO17-1201147-31
    7SJO SWB MO17-1200208-80
    8SJO NKvvProtos MO17-12002317-140

    Poulestanden Twedo MO17-1 (B4800 Meiden Onder 17 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Twedo MO17-13300150159
    2SJO SWB MO17-1320156-16
    3SJO Dalen/DSC MO17-131028803
    4SVO BDE MO17-23003014-140

    Poulestanden Twedo MO17-1 (B4810 Meiden Onder 17 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1QVC MO17-111008263
    2ST Beilen/Fit Boys MO17-111006153
    3V.V. Heerenveen MO17-111007343
    4HZVV MO17-111004133
    5SJO DFC MO17-111003033
    6Twedo MO17-111002113
    7SIOS MO17-111006603
    8Gomos MO17-111003303
    9SWZ Boso Sneek MO17-111002203
    10Buitenpost MO17-111000003
    11Be Quick D MO17-100000000
    12EHS'85 MO17-100000000
    13ST Glimmen/Yde de Punt MO17-100000000
    14Harkemase Boys MO17-200000000
    15Helpman MO17-100000000
    16Olympia'28 MO17-100000000
    17FC Ter Apel '96 MO17-100000000
    18ST Tollebeek/Nagele MO17-100000000
    19ST Valthermond/HOC MO17-100000000
    20vv Winsum MO17-100000000
    21FC Zuidlaren MO17-100000000
    22Zuidhorn MO17-100000000
    23Peize MO17-110016600
    24Veendam 1894 MO17-1d10013300
    25ST Stiens/DTD MO17-110012200
    26ST Drachtster Boys/Boornbergum'80 MO17-110010000
    27ST FC Meppel/Alcides MO17-1100112-10
    28ST FC Meppel/Alcides MO17-2100114-30
    29ST Berlikum/Minnertsga/St.Jacob MO17-1100103-30
    30Heerenveense Boys MO17-1100137-40
    31Pesse MO17-1100116-50
    32SVO EBC/Delfstrahuizen MO17-1100128-60
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 nov. 11:00Twedo MO17-1 - SJO NKvvProtos MO17-1Sportpark Veenoord
    9 nov. 10:40Noordscheschut MO17-1 - Twedo MO17-1Sportpark De Meulewieke
    16 nov. 10:30SJO SWB MO17-1 - Twedo MO17-1Sportpark 't Amsterdamse Veld
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 okt.Twedo MO17-1 - ST FC Meppel/Alcides MO17-12 - 1