• Welkom op de site van S.V. Twedo

  • Twedo 3

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Otten, GerardOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Woensdag 20.00-21.00 A1 en A2 11 en 12
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 feb. 10:00Twedo 3 - KSC 2Sportpark Veenoord
    9 feb. 10:00Valther Boys 2 - Twedo 3Sportpark Duurshof
    23 feb. 10:00Twedo 3 - FC Klazienaveen 2Sportpark Veenoord
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    26 jan.Twedo 3 - Zwartemeerse Boys 32 - 1
  • Poulestanden Twedo 3 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Twedo 33300197129
    2Dalen 432017706
    3DSC'65 23102510-53
    4Protos 43003815-70

    Poulestanden Twedo 3 (B1610 Mannen beker reserve zondag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Rolder Boys 3110010373
    2Aengwirden 211008173
    3VKW 411008173
    4Beilen 411007073
    5Peize 311007073
    6Gruno 211009363
    7SC Erica 411007163
    8Beilen 311006153
    9FC Klazienaveen 211005053
    10Gieten 311007433
    11De Blesse 211005233
    12Heiligerlee 311005233
    13KSC 211003033
    14LSC 1890 411003033
    15Noordpool-U.F.C. 211005323
    16Nieuweschoot 211004223
    17OZW 311004223
    18v.v. Dronrijp 211003123
    19Musselkanaal 311002023
    20Zwartemeerse Boys 211006513
    21Gieten 511005413
    22SC Emmeloord 411004313
    23Havelte 211004313
    24Engelbert 311003213
    25Haren 211003213
    26RKO 211003213
    27Drachten 511002113
    28Gruno 411002113
    29v.v. Dronrijp 311001013
    30Heiligerlee 211004403
    31Borger 2 zo.11003303
    32Trinitas 211002203
    33De Sweach 211001103
    34Zuidhorn 211000003
    35DVC'59 200000000
    36Kwiek 400000000
    37Twedo 300000000
    38Bellingwolde 210014400
    39Beilen 610013300
    40FC Oldemarkt 310012200
    41Jubbega 410011100
    42Groen Geel 410010000
    43WKE '16 3100156-10
    44Noordster 3100145-10
    45De Blesse 3100134-10
    46Wacker 3100134-10
    47Harkstede 2100123-10
    48Pesse 2100123-10
    49Zevenhuizen 2100123-10
    50LAC Frisia 1883 3100112-10
    51V.V. Westerkwartier 2100112-10
    52Lemmer vv 2100101-10
    53SC Stadspark 3100135-20
    54NEC Delfzijl 2100124-20
    55Surhuisterveen 2100124-20
    56Thor 2100113-20
    57Kielwindeweer 1100102-20
    58Kwiek 3100147-30
    59Akkrum 3100125-30
    60Farmsum 3100125-30
    61FVC 4100103-30
    62Veelerveen 2100103-30
    63Hoogeveen 3100116-50
    64SVBO 2100105-50
    65Groen Geel 3100139-60
    66Titan 3100117-60
    67Stadskanaal 41001310-70
    68LAC Frisia 5100118-70
    69Stadskanaal 5100118-70
    70v.v. Diever-Wapse 2100107-70
    71VAKO 3100107-70

    Poulestanden Twedo 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Erica 4981060184225
    2Beilen 3760157154218
    3Raptim 485032836-815
    4FC Klazienaveen 274032118312
    5KSC 294053238-612
    6Zwartemeerse Boys 373042633-79
    7EHS'85 293063359-269
    8Twedo 382242333-108
    9Zwartemeerse Boys 282062335-126
    10Valther Boys 281161735-184
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bonnet, EddieTeamspeler
    Doldersum, MartinTeamspeler
    Kamst, BasTeamspeler
    Kaspers, JeroenTeamspeler
    Miltenburg, MarkTeamspeler
    Otten, RichardTeamspeler
    Schoo, HendrikTeamspeler
    Schulte, JosTeamspeler
    Slaghuis, PascalTeamspeler
    Stokhof, FransTeamspeler
    Torenbosch, RobertTeamspeler
    Voorde, Marco tenTeamspeler
    Vos, HaroldTeamspeler
    Vries, Michel deTeamspeler
    Wemmenhove, RonTeamspeler
    Winkel, PieterTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.