• Welkom op de site van S.V. Twedo

  • Twedo 2 ZA maandag speeldag man

  • Twedo 2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Aardema, PaulOverige stafTeammanager
    Horstmann, RamonOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Twedo 2 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sporting Emmen 2161420142727044
    2DOSKO 21812151401013937
    3DOSKO 3171025122804232
    4Weerdinge 1161006134845030
    5SC Erica 114923113833029
    6Twedo 116916143836028
    7SVV'04 12081111451261925
    8Twedo 21672710099123
    9Emmen 115301259111-529
    10Zandpol 216211343125-827
    11KSC 118101773250-1773
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aardema, PaulTeamspeler
    Boxem, EnricoTeamspeler
    Drent, PeterTeamspeler
    Hogenberg, JasperTeamspeler
    Kuhl, PatrickTeamspeler
    Rabbers, DavidTeamspeler
    Rabbers, KoenTeamspeler
    Valk, MitchellTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.