• Welkom op de site van S.V. Twedo

  • Tips Of Suggesties????

    Heeft u ideeen of suggesties m.b.t. de website. Dan horen wij dat graag.

    Mail de redactie.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    zo 22-sep. 10:00KSC 2 - Twedo 3Sportpark Schoonoord
    zo 22-sep. 10:00vv Sweel 5 - Twedo 4Sportpark 't Alterbarg
    zo 22-sep. 14:00FC Ter Apel '96 1 - Twedo 1Sportpark 't Heem
    ma 23-sep. 21:00Twedo 1 - KSC 1Veenoord, Sporthal (VEENOORD)
    za 28-sep. 08:30FC Klazienaveen JO11-2 - Twedo JO11-2Sportpark de Planeet
    za 28-sep. 09:00Twedo JO17-1 - VV Sleen JO17-1Sportpark Veenoord
    za 28-sep. 09:00Twedo JO11-4 - Drenthina JO11-2Sportpark Veenoord
    za 28-sep. 09:00Twedo JO9-2 - SJO JVZ JO9-1Sportpark Veenoord
    za 28-sep. 09:00Twedo JO8-2 - Hardenberg '85 JO8-1GSportpark Veenoord
    za 28-sep. 09:00Twedo JO15-2 - HZVV JO15-5Sportpark Veenoord
    za 28-sep. 09:00Twedo JO13-2 - Beilen JO13-2GSportpark Veenoord
    za 28-sep. 09:00Raptim JO9-1G - Twedo JO9-1Sportpark Klinkenvlier
    za 28-sep. 09:00SVBC JO9-1G - Twedo JO9-3Sportpark 't Compas
    za 28-sep. 10:15Twedo JO8-1 - FC Klazienaveen JO8-2Sportpark Veenoord
    za 28-sep. 10:30De Weide MO15-1 - Twedo MO15-1Sportpark Schutlanden
    za 28-sep. 10:45FC Ter Apel '96 JO11-2 - Twedo JO11-3Sportpark 't Heem
    za 28-sep. 11:00Twedo JO11-1 - Musselkanaal JO11-1Sportpark Veenoord
    za 28-sep. 11:00SC Erica JO15-1 - Twedo JO15-1Sportpark De Veenschappen
    za 28-sep. 11:30Twedo JO13-1 - ST HOC/Valther Boys JO13-1Sportpark Veenoord
    za 28-sep. 12:00Twedo MO17-1 - Den Ham MO17-1Sportpark Veenoord
    za 28-sep. 13:15Hardenberg '85 JO19-1 - Twedo JO19-1Sportpark Baalderveld
    za 28-sep. 14:30Twedo 5 za. - Elim 3Sportpark Veenoord
    zo 29-sep. 10:00Twedo 3 - Zwartemeerse Boys 3Sportpark Veenoord
    zo 29-sep. 10:00Twedo 4 - Protos 5Sportpark Veenoord
    zo 29-sep. 10:30Germanicus 3 - Twedo 2Sportpark de Pampert
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    za 21-sep.ST Twedo/SVV'04 VR1 - CEC VR12 - 4
    za 21-sep.FC Klazienaveen 6 - Twedo 5 za.2 - 4
    za 21-sep.MSC/Amslod JO15-3 - Twedo JO15-22 - 5
    za 21-sep.Twedo JO19-1 - ST SJO WIJC/Vitesse'63 JO19-12 - 10
    za 21-sep.SGO JO11-1 - Twedo JO11-12 - 4
    za 21-sep.Drenthina JO17-1 - Twedo JO17-11 - 3
    za 21-sep.Twedo MO15-1 - FC Ter Apel '96 MO15-10 - 5
    za 21-sep.Twedo JO11-2 - Raptim JO11-2G3 - 3
    za 21-sep.Emmen JO11-5 - Twedo JO11-45 - 3
    za 21-sep.VKW JO13-2 - Twedo JO13-25 - 5
    vr 20-sep.Erica'86 VR2 - ST Twedo/SVV'04 VR21 - 1
    vr 20-sep.ST Twedo/SVV'04 VR2 - Zwartemeerse Boys VR10 - 5
    vr 20-sep.FC Klazienaveen 45+1 - Twedo 45+11 - 1
    vr 20-sep.Twedo 45+1 - HOC 45+20 - 2
    vr 20-sep.SVO BDE VR3 - ST Twedo/SVV'04 VR21 - 0
    vr 20-sep.Twedo 45+1 - VV Sleen 45+10 - 2
    vr 20-sep.ST Twedo/SVV'04 VR2 - VIOS (O) VR11 - 4
    do 19-sep.SJO SWB JO11-1 - Twedo JO11-39 - 3
    wo 18-sep.Twedo JO15-2 - DZOH JO15-41 - 2
    wo 18-sep.VV Sleen JO11-1 - Twedo JO11-45 - 4